Firma

Kancelaria Doradcy Podatkowego powstała w kwietniu 2015 r.

Prowadzona jest przez:

Annę Wierzbicką, która zdała państwowy egzamin na doradcę podatkowego w 2015 r. i w tym samym roku została wpisana na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Ministra Finansów pod numerem 12713. Posiadająca również certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 60863/2013.

Dorotę Hasso-Agopsowicz posiadającą ceryfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 26192/01.

Celem kancelarii jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowego oraz dochowanie należytej staranności przy wykonaniu zlecenia. W warunkach często zmieniającego się i podlegającego różnym interpretacjom prawa podatkowego profesjonalna pomoc doradcy podatkowego stanowi element przewagi konkurencyjnej. Współpraca z Kancelarią Radcy Prawnego oferującą profesjonalną pomoc prawną, oraz Kancelarią Notarialną , która zapewnia wsparcie w czynnościach notarialnych pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa prowadzonej działalności gospodarczej i przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy.

Kancelaria działa na rynku krajowym. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Przedmiotem naszej działalności jest:

  • działalność rachunkowo-księgowa,
  • doradztwo podatkowe,
  • doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, obejmujące czynności doradztwa podatkowego oraz usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Dlaczego warto korzystać z usług doradcy podatkowego ..? Obejrzyj.

Spot dotyczący doradcy podatkowego, który był emitowany w TVP3 Poznań w styczniu 2016 r.

 

Doradca podatkowy to także nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy na swojej drodze - prywatnej lub zawodowej - napotkali na problemy natury podatkowej, przez co konieczne staje się zastępstwo i reprezentacja w sporach z urzędami takimi jak: Urząd Skarbowy, Urząd Celny, Izba Skarbowa, Izba Celna, Urząd Kontroli Skarbowej.

Udzielenie pełnomocnictwa doradcy podatkowemu pozwala na reprezentowanie podatnika w kontaktach z organami podatkowymi, skarbowymi i w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Takie uprawnienia czynią go kimś więcej niż tylko księgowym. W krajach Unii Europejskiej stała współpraca z kancelarią podatkową – już od momentu założenia firmy – jest standardem, ponieważ pozwala uniknąć sporów z fiskusem i dotkliwych sankcji finansowych za nieprawidłowości podatkowe.

Certyfikaty

cert1
cert2
cert3

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy